Shape
Thumb Thumb
İsmail YÖRÜK Diş Kliniği

Hasta memnuniyeti odaklı modern bir diş kliniğidir.

Hastalarımız sağlıklı gülüşlere sahip mutlu bireyler olarak kliniğimizden ayrılırlar. Hastalarımıza Diş Hekimliğinin her alanında kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetleri konforlu, teknolojiye uygun ve hijyenik bir ortamda Sizleri önemseyerek sağlıyoruz.

  • Tedaviler

    İmplant Diş Estetiği Protez Uygulama Kanal Tedavisi (Endodonti) Pedodonti Diş Eti Hastalıkları Diş Beyazlatma Çürük Tedavisi
İmplant Bursa

İmplant Tedavisi Nedir?

Kaybedilen diş veya dişlerin yerine küçük bir cerrahi işlemle yerleştirilen titanyum biyomateryallerdir. İmplant uygulamasındaki en büyük avantajlardan birisi bu uygulama yapılırken herhangi bir sağlam doku zarar görmemesidir. Ayrıca implant; hasta konforu açısından doğal dişlerden sonra en üst seviyede rahatlık sunar.

İmplant Tedavisi
Bursa Diş Estetiği

Estetik Diş Hekimliği

Dişlerin aynı hizada olması, estetik görünmesi ve aynı zamanda sağlıklı diş yapısına sahip olunması için uygulanan tedavi şekilleridir.

Diş estetiği; diş, diş eti ve dudakların uyumu, çene ve yüz hatlarının ilişkisini inceleyerek estetik çözümler sunar.

Diş Estetiği
Bursa Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Diş beyazlatma (Bleaching) işlemi dişlerin yapısının dış etkilere maruz kalması sonucu oluşan lekelerin giderilme işlemidir. Dişlerimize azami özeni göstermemize rağmen rengi yine de istediğimiz beyazlıkta olmayabilir. Bu noktada devreye uzman bir hekim desteğinin girmesine ihtiyaç vardır.

Diş Beyazlatma
Bursa Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız ve Diş Sağlığı

Diş ve diş eti hastalıkları ülkemizde ve dünyada en yaygın sağlık sorunları arasındadır. Ağız ve diş sağlığında da önemli iki hastalık diş çürükleri ve diş eti iltihaplanmalarıdır. Çürük ve iltihaplanmayı önlemek de diş fırçalama ve düzenli diş hekimi kontrolleri ile mümkündür.

Ağız ve Diş Bakımı